W imieniu Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla przedstawicieli agroturystyki, które odbędzie się on line 24 maja o godzinie 19:00: „Jak zbudować profil na Facebooku i stronę internetową które sprzedają?”.

 Szkolenie dedykowane jest osobom prowadzącym działalność agroturystyczną i noclegową na terenach wiejskich. Formularz do rejestracji znajduje się na www.webinar.reklamawturystyce.pl Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Jesteśmy przekonani, że wiedza, którą zdobędziesz podczas naszego najbliższego spotkania będzie dla Ciebie niezwykle przydatna.

Podczas szkolenia nauczysz się:

  • Jak działają reklamy na Facebooku
  • Jakie są najczęstsze błędy reklamodawców i dlaczego NIGDY nie klikać przycisku PROMUJ,
  • Dlaczego jedne agroturystyki mają pełne kalendarze rezerwacji przez cały rok a pokoje innych gospodarzy świecą pustkami,
  • Po co małym obiektom strony internetowe i jak możesz przez nie „szpiegować” aby zyskać nowych klientów,
  • Jak zbudować nowoczesną stronę internetową w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji, sprawić by były na niej piękne opisy ale nie musieć ich tworzyć samemu,
  • Jak połączyć Facebooka z telefonem w mniej niż 10 minut

I na koniec – automatyzacja czyli jak połączyć telefon, stronę internetową i fanpage na Facebooku by wszystko robiło się automatycznie i samo!

Aby dołączyć do webinaru należy zarejestrować się na stronie www.webinar.reklamawturystyce.pl

24 maja przesłany zostanie ponownie link oraz wiadomość sms o zbliżającym się szkoleniu.